KURS HUNY

        HUNA - starożytna, zapomniana wiedza wywodząca się z Egiptu, a „odkryta ponownie ok. 80 lat temu na Hawajach przez Amerykanina M.F.Longa /gdzie przetrwała do naszych czasów dzięki odizolowaniu od wpływów cywilizacji/. Jej ślady są widoczne w różnych miejscach świata, w różnych kulturach, a nawet w Ewangeliach.

      Jest to bardzo szeroka wiedza łącząca w sobie psychologię, medycynę naturalną, filozofię życia, etykę. Huna posiada bardzo dużą wiedzę o podświadomości /którą, niestety, nauka akademicka praktycznie nie interesuje się/ - o jej roli w naszym życiu, oraz o jej relacjach ze świadomością.

      Bardzo zrozumiale opisuje i tłumaczy naszą rzeczywistość oraz wskazuje rozwiązania problemów - pozwala osiągnąć wewnętrzną wolność, spokój życiowy, uzdrawianie fizyczne i emocjonalne, poprawę relacji z ludźmi, osiąganie celów życiowych, oddziaływanie na naszą rzeczywistość.

Praktycznie Huna jest obecna we wszystkich alternatywnych naukach i metodach.

      Kurs Huny łączy teorię z praktyką. Szeroka wiedza teoretyczna pozwala lepiej zrozumieć problemy i mechanizmy ich powstawania, a wiele ćwiczeń i medytacji daje, już od pierwszej części, narzędzia do samodzielnej, praktycznej pracy.

Na cały kurs składa się 6 części /ok. 90 h. zajęć/. Zajęcia sobotnio-niedzielne.

Szczegółowe informacje : tel. 601 054 214